Блог статистикасы
195
Жазбалар
3710
Өтініштер
157308
Келушілер
Облыстық Басқармалар
(жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын)
Областные управления и департаменты
(финансируемые из республиканского бюджета)

Құрмет тақтасы

Рудный қаласы әкімінің

2018 жылғы 9 тамыздағы

№ 70-нқ өкімімен бекітілген

Қалалық Құрмет тақтасына енгізу үшін

азаматтар тізімі

1.    

Флюра Шамиловна Акжигитова

Рудный қаласы әкімдігінің «№ 5 гимназия» КММ ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

2.    

Денис Владимирович Бай

Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Қостанай облысы ішкі істер департаментінің Рудный қаласы ішкі істер басқармасының тергеу бөлімі бастығының орынбасары, полиция подполковнигі

3.      

Александр Иванович Барулин

«Рудный индустриалдық институты» шаруашылық жүргізу құқығындағы РМК электрэнергетика және жылуэнергетикасы кафедрасының доценті

4.      

Наталья Васильевна Войтенко

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Рудный политехникалық колледжі» КМҚК арнайы пәндер мұғалімі

5.      

Жанна Ерманқызы Джамбурчина

Рудный қаласы әкімдігінің « Қалалық тілдерді оқыту орталығы» басшысы

6.    

Анатолий Павлович Жадан

«Рудныйсоколовстрой» АҚ Құрылыс басқармасының «Құрылыс бөлімі» ағаш ұстасы

7.    

Жаслан Бауыржанұлы Жақыпов

«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы КЕАҚ Қостанай облысы бойынша филиалы – «Халыққа қызмет көрсету орталығы» Рудный қ. № 1 бөлімінің маманы

8.      

Зибагүл Жұмағалиқызы Жұматаева

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Ы. Алтынсарин атындағы «Рудный әлеуметтік –гуманитарлық колледжі» МКҚК қазақ тілі пәнінің мұғалімі

9.      

Людмила Николаевна Журавлёва

Горняцк кентінің алғашқы ардагерлер ұйымының төрағасы

10.            

Айгүл Замирқызы Игисинова

«ССКӨБ» АҚ «Соколовская» Шахтасындағы жер асты учаскесінің геологы

11.          

Сергей Александрович Исаев

Сарыбай кен басқармасы «ССКӨБ» АҚ учаске бастығы

12.            

Анастасия Владимировна Крестова

Қазақстан Республикасының екі дүркін чемпионы, қысқы Азия ойындары және Дүниежүзілік қысқы универсиаданың қола жүлдегері, шорт-тректен халықаралық дәрежедегі спорт шебері

13.          

Наталья Петровна Крылова

«Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің Қостанай облысы қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Рудный қалалық  қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы» РММ эпидемиологиялық қадағалау бөлімінің бас маманы

14.            

Валентина Николаевна Кудерко

«Спутник -2012» ЖШС қаржы-экономикалық қызметінің бастығы

15.          

Артем Александрович Макласов

«Рудный цемент зауыты» ЖШС директоры

16.            

Александр Оганесович Мартиросян

«Желкуар» ЖШС педиатр-дәрігері

17.          

Айгүл Алтынқызы Мұсабаева

«Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ бухгалтерлік есеп және қаржы секторының меңгерушісі

18.            

Сұлушаш Балқыбайқызы Назарова

«Рахат – 2018» ЖШС көгалдандыру құрылысының жұмысшысы

19.            

Иван Николаевич Нягулов

Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Рудный қалалық емханасы» КМК нейрохирургиялық бөлімшесінің меңгерушісі

20.            

Лилия Львовна Пентюхова

Рудный қалалық ардагерлер кеңесі президиумының мүшесі

21.            

Елена Анатольевна Петрушина

Рудный қаласы әкімдігінің «Рудный қалалық білім бөлімі» ММ қаржы секторының басшысы

22.          

Анатолий Михайлович Тимошенко

«ССКӨБ» АҚ техникалық жабдықтарды жөндеу басқармасының токарі

23.            

Марина Владимировна Ткаченко

«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша қазынашылық департаментінің Рудный қалалық қазынашылық басқармасы» РММ операциялық тобының бас маманы - бас қазынашысы

24.          

Нұржамал Зинелқызы Тілеубаева

«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Рудный қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы» РММ бас маманы

25.          

Жақсыбай Молдағалиұлы Өскембаев

Қалалық ардагерлер кеңесінің мүшесі

хат жіберу