Блог статистикасы
195
Жазбалар
4875
Өтініштер
190078
Келушілер
Облыстық Басқармалар
(жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын)
Областные управления и департаменты
(финансируемые из республиканского бюджета)
  • Сайлау науқанының мәселелері

Сайлау науқанының мәселелері

БАСПАСӨЗ - РЕЛИЗІ

«Әкімдіктің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 578 «Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін барлық кандидаттарға үй-жайлар ұсыну туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Рудный қаласы әкімдігі қаулысының жобасына

Рудный қаласы әкімінің аппаратымен «Әкімдіктің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 578 «Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін барлық кандидаттарға үй-жайлар ұсыну туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Рудный қаласы әкімдігі қаулысының жобасы әзірленді.

Аталған жобаны әзірлеудің мақсаты әкімдік қаулысын қолданыстағы заңнамаға сәйкестендіру болып табылады.

Жоба «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабы 4-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы  23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес әзірленді.

Аталған нормативтік құқықтық актінің жобасы: Рудный қаласы әкімдігінің «Бейімбет Майлин атындағы № 7 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесін және Рудный қаласы әкімдігінің «№20 негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесін қайта тіркеуге байланысты атауын өзгертуді, «Рудный қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің (мемлекеттік органы) жайын шығарып тастауды көздейді.

Қаулы жобасы әлеуметтік-экономикалық және құқықтық салдарды көздемейді,

Қаулы жобасы ашық нормативтік құқықтық актілердің интернет-порталында орналастырылған: https://legalacts.egov.kz/npa/view?id=2385531


* * * * *


* * * * *

Сайлаушылармен кездесуі үшін барлық

кандидаттарға шарттық негізде

үй-жайлар

Елді мекен

атауы

Сайлаушылармен кездесуі

үшін үй-жайлар

1

2

3

1.               

Рудный қаласы

Дзержинский көшесі, 19 үй, Рудный қаласы әкімдігінің «№ 1 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

2.               

Рудный қаласы

Ленин көшесі, 73 үй, Рудный қаласы әкімдігінің «№ 2 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

3.               

Рудный қаласы

П. Корчагин көшесі, 168 үй, Рудный қаласы әкімдігінің «№ 3 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

4.               

Рудный қаласы

50 лет Октября көшесі, 76 үй, «Рудный қаласы әкімдігінің № 4 мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

5.               

Рудный қаласы

Комсомол даңғылы, 24 үй, Рудный қаласы әкімдігінің «№ 5 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

6.               

Рудный қаласы

П. Корчагин көшесі, 153 үй, Рудный қаласы әкімдігінің «№ 7 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

7.               

Рудный қаласы

И. Франко көшесі, 32 үй, Рудный қаласы әкімдігінің     «№ 10 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

8.               

Рудный қаласы

Свердлов көшесі, 62 үй, Рудный қаласы әкімдігінің      «№ 11 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

9.               

Рудный қаласы

50 лет Октября көшесі, 63 үй, Рудный қаласы әкімдігінің «№ 12 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

10.          

Рудный қаласы

Парк көшесі, 34 үй, Рудный қаласы әкімдігінің «№ 13 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

11.          

Рудный қаласы

Горняков көшесі, 76 үй, Рудный қаласы әкімдігінің     «Дм. Карбышев атындағы № 14 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

12.          

Рудный қаласы

Ленин көшесі, 99 үй, Рудный қаласы әкімдігінің «№ 15 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

13.          

Рудный қаласы

Парк көшесі, 104 үй, Рудный қаласы әкімдігінің «№ 17 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

14.          

Рудный қаласы

Комсомол даңғылы, 15 үй, Рудный қаласы әкімдігінің «№ 18 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

15.          

Рудный қаласы

Садовая көшесі, 16 үй, Рудный қаласы әкімдігінің «Железорудная стансасының № 20 негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

16.          

Рудный қаласы

Фрунзе көшесі, 16 құрылыс, Рудный қаласы әкімдігінің «№ 21 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

17.          

Рудный қаласы

Комсомол даңғылы, 45 үй, Рудный қаласы әкімдігінің «Балалар мен жастарды дамыту және шығармашылық сарайы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

18.          

Рудный қаласы

Ленин көшесі, 95 үй, «Рудный қаласы әкімінің аппараты», мемлекеттік мекемесі (мемлекеттік органы)

19.          

Қашар кенті

1 шағын ауданы, «№ 1 Қашар орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

20.          

Қашар кенті

1 шағын ауданы, Рудный қаласы әкімдігінің «№ 2 Қашар орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

21.          

Қашар кенті

1 шағын ауданы, 1/1 құрылыс, «Қашар кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі «Қашар кентінің «Юность» мәдениет үйі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

22.          

Горняцк кенті

Академик Сәтпаев көшесі, 24 үй, «Арман» клубы

23.          

Перцев ауылы

Юбилейная көшесі, 38 құрылыс, Рудный қаласы әкімдігінің «Перцев негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі


* * * * *

Барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын

орналастыруға арналған орындар

1. Рудный қаласы:

Ленин көшесі:

№ 44 үй маңындағы тұғырлық;

№ 56 үй маңындағы тұғырлық;

№ 93 үй маңындағы тұғырлық;

№ 111 үй маңындағы тұғырлық;

№ 155 үй маңындағы тұғырлық;

50 лет Октября көшесі:

№ 1 үй маңындағы тұғырлық;

№ 7 үй маңындағы тұғырлық;

№ 55 үй маңындағы тұғырлық;

№ 58 үй маңындағы тұғырлық;

№ 98 үй маңындағы тұғырлық;

П. Корчагин көшесі:

№ 34 үй маңындағы тұғырлық;

№ 92 үй маңындағы тұғырлық;

№ 114 үй маңындағы тұғырлық;

Марите Бежите атындағы көшесі, № 7 үй маңындағы тұғырлық;

Қашар көшесі, № 53 үй маңындағы тұғырлық;

Н.Ф. Сандригайло көшесі, № 66 үй маңындағы тұғырлық;

Комсомол даңғылы, № 18 үй маңындағы тұғырлық;

Садовая көшесі, № 16 үй маңындағы тұғырлық;

Котельная көшесі, № 2 үй маңындағы тұғырлық;

Молодая Гвардия көшесі, № 30а үй маңындағы тұғырлық.

2. Қашар кенті:

2-шағын аудан, № 72 үйдегі тақта;

1-шағын аудан, № 84 үй маңындағы тұғырлық.

3. Горняцк кенті, Академик Сәтпаев көшесі, № 24 үй маңындағы тұғырлық.

4. Перцев ауылы, Южная көшесі, № 6 үй маңындағы тұғырлық.

_________________________

* * * * *

Рудный қаласы сайлаушыларының назарына!

         2019 жылғы 9 маусымда Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы тағайындалуына байланысты, Рудный қаласында колл - орталық жұмысын бастады.

         Сіз 3-93-92, 4-12-77, 4-55-20, 4-41-25 телефондары бойынша сайлаушылар тізімінен өзіңіз туралы деректерді және сайлау учаскесінің орнын анықтай аласыз.

* * * * *

Рудный  қаласы әкімінің және

Рудный  қалалық аумақтық сайлау комиссиясының

хабарламасы

2019 жылғы 9 маусымда Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы тағайындалуына және «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  23-бабының 5-тармағына сәйкес, Рудный қаласында құрылған сайлау учаскелерінің шекаралары туралы сайлаушыларды хабарландырамын:

Сайлау учаскелерінің шекаралары

№ 128 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 32, 33, 41, 42, 43, 45, 46, 47 кварталдар.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Свердлов к-сі, 62, № 11 орта мектебінің ғимараты.

№ 129 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 14, 16, 17 кварталдар. 

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Ленин к-сі, 34, Рудный политехникалық колледжінің ғимараты.

№ 130 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 7, 11, 13, 15 кварталдар. 

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Ленин к-сі, 30, Рудный музыкалық колледжінің ғимараты.

№ 131 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 39, 39-а кварталдар, Ленин көшесі, № 1 үй, Қостанай көшесі, № 2-а, 2-б, 2-в, 4, 6 үйлер, Восточная көшесі, № 7 үй.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Парк к-сі, 12, № 2 БЖСМ ғимараты.

№ 132 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 18, 40, 39-а кварталдар: Парк көшесі, № 2-а, 2-б, 4, 5-тен 23-а-ға дейінгі үйлер (тақ сандар), Қостанай көшесі, № 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер, Восточная көшесі, № 2, 13 үйлер, "Южный", "Восточный" шағын аудандары.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Горький  к-сі, 60, Рудный технология және сервис колледжінің ғимараты.

№ 133 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 24, 30 кварталдар, Парк көшесі, № 41, 43, 45 үйлер.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Ленин к-сі, 73, № 2 гимназия ғимараты.

№ 134 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., № 2 шағын аудан.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Парк к-сі, 34, № 13 орта мектебінің ғимараты.

№ 135 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 1 шағын аудан.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Ленин к-сі, 99, № 15 орта мектебінің ғимараты.

№ 136 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., № 8 шағын аудан: Ленин көшесі, № 111-ден 117-ге дейінгі, 123-тен 149-ға дейінгі үйлер, Горняков көшесі, № 68-ден 94-ке дейінгі үйлер, Парк көшесі, № 62, 64 үйлер. 

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Горняков к-сі, 76, № 14 орта мектебінің ғимараты.

№ 137 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., № 8 шағын аудан: Парк көшесі, № 68-ден 102-ге дейінгі үйлер, Гагарин көшесі, № 9, 9-а-дан 21-дейінгі үйлер.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Парк к-сі, 104, № 17 орта мектебінің ғимараты.

№ 138 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 9 шағын аудан.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Ленин к-сі, 151, Рудный тау-кен технологиялық колледжінің ғимараты.

№ 139 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 10 шағын аудан: Ленин көшесі, № 153, 153-а-дан 185-ке дейінгі үйлер, Фрунзе көшесі, № 4, 8, 10, 12 үйлер.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Фрунзе к-сі, 16, № 21 гимназия ғимараты.

№ 140 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., № 10 шағын аудан: Парк көшесі, № 118, 120 үйлер, Фрунзе көшесі, № 20, 22, 24 үйлер, И. Франко көшесі, № 1-ден 23-ке дейінгі үйлер.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Фрунзе к-сі, 16, № 21 гимназия ғимараты.

№ 141 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., № 16 шағын аудан: Ленин көшесі, № 187, 187-а-дан 207-ге дейінгі үйлер, 50 лет Октября көшесі, № 19-дан 27-ге дейінгі үйлер.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, 9, № 19 орта мектебінің ғимараты.

№ 142 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 16 шағын аудан: 50 лет Октября көшесі, № 5-тен 17-ге дейінгі үйлер, И. Франко көшесі, № 2-ден 24-ке дейінгі үйлер.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Франко к-сі, 32, № 10 мектеп-гимназиясы ғимараты.

№ 143 сайлау учаскесі

Шекаралары:  № 16 шағын аудан: 50 лет Октября көшесі, № 1, 1-а, 3, 3-а, Парк көшесі, № 124-тен 134-ке дейінгі үйлер, И. Франко көшесі, № 26-дан 30-ға дейінгі үйлер, Фролов көшесі, № 20-дан 62-ге дейінгі үйлер (жұп сандар), № 33-тен 115-ке дейін (тақ сандар), Хуторская көшесі, № 7-ден 11-ге дейінгі үйлер, Кирпичная, Космынин, көшелері, Рыбацкий, Янтарный тұйық көшелері.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Франко к-сі,  32, № 10 мектеп-гимназиясы ғимараты.

№ 144 сайлау учаскесі

Шекаралары:   Рудный қ., № 18, 23, 28, 29 шағын аудандар.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, 34, Рудный әлеуметтік-гуманитарлық колледжінің ғимараты.

№ 145 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., № 13 шағын аудан.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Комсомол даңғ., 15, № 18 орта мектебінің ғимараты.

№ 146 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., № 14 шағын аудан (50 лет Октября көшесі бойындағы № 49, 51, 53 үйлерді қоспағанда).

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., 50 лет Октября, 63, № 12 орта мектебінің ғимараты.

№ 147 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., № 15 шағын аудан: 50 лет Октября көшесі, № 29-дан 39-ға дейінгі үйлер, Комсомол даңғылы, № 6-дан 14-ке дейінгі үйлер.  

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Комсомол даңғ., 24, № 5 гимназия ғимараты.

№ 148 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., № 15 шағын аудан: Комсомол даңғылы, 16, 18, 28-ден 40-қа дейінгі үйлер.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Комсомол даңғ., 24, № 5 гимназия ғимараты.

№ 149 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., № 19, 22, 26, 27 шағын аудандар.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Корчагин к-сі, 153, № 7 мектеп-гимназиясы ғимараты.

№ 150 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 17 шағын аудан, № 20 шағын аудан: П. Корчагин көшесі, № 100-ден 112, 162, 164, 166-ға дейінгі үйлер.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, 52, РИИ оқу корпусының ғимараты.

№ 151 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., № 7 шағын аудан: 50 лет Октября көшесі, № 49, 51, 53, № 66-дан 98-ге дейінгі үйлер (88-а қоспағанда).

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, 76, № 4 мектеп-лицей ғимараты.

№ 152 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., № 7 шағын аудан: Н.Ф. Сандригайло көшесі, № 62-ден 74-ке дейінгі үйлер, 50 лет Октября көшесі, № 76-а, 102-в, 102-г үйлер, 6 шағын аудан (50 лет Октября көшесіндегі № 116,128,132,134, Н. Ф. Сандрагайло көшесіндегі № 49 –дан 69-ға дейінгі үйлерді қоспағанда), 6-а шағын аудан.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, №76 үй, № 4 мектеп-лицей ғимараты.

№ 153 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 7 шағын аудан: Н.Ф. Сандригайло көшесі, № 58, 60 үйлер, 50 лет Октября көшесі, № 88-а, № 102-ден 114-ке дейінгі үйлер (102-в,102-г қоспағанда).

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, 76, № 4 мектеп-лицей ғимараты.

№ 154 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 20 шағын аудан: П. Корчагин көшесі, № 114-тен 158-ге дейінгі үйлер.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Корчагин к-сі, 168, № 3 орта мектебінің ғимараты.

№ 155 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., № 20 шағын аудан, П. Корчагин көшесі, № 160, 178-ден 194-ке дейінгі үйлер, Качарская көшесі, № 25-тен 39-ға дейінгі үйлер.  

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Корчагин к-сі, 168, № 9 бастауыш мектебінің ғимараты.

№ 156 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., № 20 шағын аудан: П. Корчагин көшесі, № 170, 172, 174 үйлер, Качарская көшесі, № 41-ден 53-ке дейінгі үйлер, Н.Ф. Сандригайло көшесі, № 88-ден 100-ге дейінгі үйлер, № 24, 24-а шағын аудандар.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Корчагин к-сі, 168, № 3 орта мектебінің ғимараты.

№ 157 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Қашар к., № 1 шағын аудан: № 16, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 27, 45, 46 үйлер, № 2 шағын аудан: № 65, 75, 76, 83-а үйлер.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Қашар к., 1 шағынаудан, 26/1, № 1 Қашар орта мектебінің ғимараты.

№ 158 сайлау учаскесі

Шекаралары: Қашар к., № 1 шағын аудан: № 40, 41, 42, 47, 48 үйлер, № 2 шағын аудан: № 69-а, 69-б, 70-а, 70-б, 71, 72, 73, 74, 87 үйлер.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Қашар к., 2 шағынаудан, 73/2, № 2 Қашар орта мектебінің ғимараты.

№ 159 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Қашар к., № 1 шағын аудан: № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 14, 15 үйлер, № 2 шағын аудан: № 77, 78, 79, 80 үйлер, Степная көшесі, Первостроителей көшесі, Привольная көшесі, Солнечная көшесі, Тихий тұйық көшесі.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Қашар к., 1 шағынаудан, 1/1, Қашар к. «Юность»  мәдениет үйінің ғимараты.

№ 160 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Қашар к., № 3 шағын аудан: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29 үйлер.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Қашар к., 2 шағынаудан, 70А, № 11 кітапхана-филиалының ғимараты.

№ 161 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Горняцк к.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Горняцк к., Сәтпаев к-сі, 24,  Горняцк кенті әкімі аппаратының ғимараты   

№ 162 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Перцев а.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Перцев а., Юбилейная к-сі, 38, Перцев негізгі мектебінің ғимараты.

№ 163 сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный қ., Железнодорожная, Октябрьская, Первомайская, Привокзальная, Садовая, Тимирязев, Чкалов, көшелері, Восточный, Привокзальный тұйық көшелері.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Железорудная стансасы к., Садовая к-сі, 16, Железорудная стансасының № 20 негізгі мектебінің ғимараты

№ 164 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., 1-я Западная, 2-я Западная, Котельная, Пришкольная көшелері.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Котельная к-сі, 2, «Рудненский завод металлоконструкций Имсталькон» ЖШС ғимараты.

№ 165 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 6 шағын аудан: 50 лет Октября көшесі, № 116, 128, 132, 134 үйлер, Н.Ф. Сандригайло көшесі, № 49-дан 69-ға дейінгі үйлер.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері  – Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, 63, № 12 орта мектебінің ғимараты.

№ 166 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 4, 5 шағын аудандар.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Мир к-сі, 117, Рудный құрылыс және көлік колледжінің ғимараты.

№ 167 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 51-ден 59-ға дейінгі кварталдар, П. Корчагин көшесі, № 20-дан 34-ке дейінгі үйлер (жұп сандар), Транспортная көшесі, Вишневый тұйық көшесі.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Мир к-сі, 117, Рудный құрылыс және көлік колледжінің ғимараты.

№ 168 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 3 шағын ауданы.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Комсомол даңғ., 15, № 18 орта мектебінің ғимараты

№ 169 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 34, 35, 44, 48, 49, 50 кварталдар.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., 40 лет Октября к-сі, 5, Балалар көркем сурет мектебінің ғимараты.

№ 170 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 1, 6, 36, 37 кварталдар.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Дзержинский к-сі, 19, № 1 орта мектебінің ғимараты.

№ 171 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 2, 3, 3-а, 8, 38 кварталдар.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., 40 лет Октября к-сі, 5, Балалар көркем сурет мектебінің ғимараты.

№ 172 сайлау учаскесі

Шекаралары:  Рудный қ., № 4, 4-а, 9 кварталдар, Автовокзал ауданы, № 1, 3, 6, 7 бақша қоғамы

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Ленин к-сі, 73, № 2 гимназия ғимараты.

№ 173  сайлау учаскесі

Шекаралары: «Рудный қалалық ауруханасы» КМК

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Комсомол даңғ., 49, Рудный қалалық ауруханасының ғимараты.

№ 176  сайлау учаскесі

Шекаралары: Рудный бөлімшесі «Қостанай облыстық туберкулезге қарсы диспансері» КМК.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Рудный қ., Парк к-сі, 51, Рудный бөлімшесі Қостанай облыстық туберкулезге қарсы диспансері ғимараты.

№ 177 сайлау учаскесі

Шекаралары: «Қашар  қалалық ауруханасы» КМК.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері – Қашар к., 1 шағынаудан, 44, Қашар қалалық ауруханасының ғимараты.

№ 849 сайлау учаскесі

Шекаралары:  «№ 1 Рудный арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы» КММ.

Дауыс беретін учаскенің орналасқан жері –  Рудный қ., Парк к-сі, 45, № 1 Рудный арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығының ғимараты.

           

Рудный қаласының әкімі                                                                 Б.Т. Ғаязов

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 13-бабы 4-тармағына, 17-бабы 2-тармағына  сәйкес сайлау комиссияларының құрамдарын, олардың орналасқан жерлерін жариялаймыз:

Рудный қалалық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Рудный қ., Ленин к-сі, 95, Рудный қаласы әкімдігінің ғимараты, т. 5-57-73, 4-00-48

Председатель

Нагерняк Юрий Феодосьевич

Заместитель председателя

Аврамова Айгуль Амангельдиевна

Секретарь

Абдыкалыкова Алла Александровна

Члены комиссии:

Жигайло Денис Валерьевич, Строкун Александра Михайловна, Березун Елена Викторовна, Кулагина Инна Викторовна

Учаскелік сайлау комиссиялары

№ 128 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Свердлов к-сі, 62, № 11 орта мектебінің ғимараты

Председатель

Мамышев Бакыт Тюлюгенович

Заместитель председателя

Улько Павел Павлович

Секретарь

Перцева Елена Михайловна

Члены комиссии:

Колесникова Светлана Анатольевна, Воронина Ольга Викторовна, Бексултанова Райхан Макбузовна, Горбатская Валентина Георгиевна

№ 129 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Ленин к-сі, 34, Рудный политехникалық колледжінің ғимараты

Председатель

Берновский Игорь Владимирович

Заместитель председателя

Богданчикова  Людмила  Петровна

Секретарь

Евстигнеева Светлана Николаевна

Члены комиссии:

Мухлынина Галина Леонтьевна,Гомонов Виктор Иванович, Баймагамбетов Риф Молдашевич,  Кузьмина Людмила Николаевна

№ 130 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Ленин к-сі, 30, Рудный музыкалық колледжінің ғимараты

Председатель

Лобачёв Андрей Николаевич

Заместитель председателя

Мурзаханов Ильдар Рафгатович

Секретарь

Холошева Анна Александровна

Члены комиссии:

Закусилова Наталья Владимировна, Сребродольская Наталья Ивановна, Жакиянова Жанна Калтаевна, Калеева Айман Мулдагалиевна, Абенова Маркаба Борановна, Тажибаева Дана Маратовна

№ 131 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Парк к-сі, 12, № 2 БЖСМ ғимараты

Председатель

Ратц Александр Эвальдович

Заместитель председателя

Аханов Кайсар Бекенович

Секретарь

Кенжегозина Сания Еркебулановна

Члены комиссии:

Маслов Владимир Константинович, Ержигитова Анар Сабыровна, Шевченко Светлана Ивановна, Ткач Ольга Владимировна, Галанова Галина Николаевна, Мыслицкий Александр Константинович

№ 132 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Горький к-сі, 60, Рудный технология және сервис колледжінің ғимараты

Председатель

Ибраева Зауреш Бекбулатовна

Заместитель председателя

Хорошилова Светлана Юрьевна

Секретарь

Екубова Гулнара Сарсанбековна

Члены комиссии:

Комарских Зинаида Александровна
, Утилиева Салима Кизатуловна, Семикова Оксана Олеговна,  Демаков Илья Викторович

№ 133 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Ленин к-сі, 73, № 2 гимназия ғимараты

Председатель

Кургузкин Алексей Григорьевич

Заместитель председателя

Школьняк Александр Владимирович

Секретарь

Синявская Ольга Николаевна

Члены комиссии:

Романова Екатерина Евдокимовна, Алипова Амина Бигалиевна, Нугуманова Умутчан Амангельдиновна, Ермолаева Светлана Николаевна

№ 134 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Парк к-сі, 34, № 13 орта мектебінің ғимараты

Председатель

Устьянцев Сергей Викторович

Заместитель председателя

Сисекенова Нуржамал Сериковна

Секретарь

Мадьярова Айнур Тюлендиновна

Члены комиссии:

Садыкова Асель Сагитовна, Жанабаева Алмагуль Толеухановна, Сарсембина Клара Шнасбековна, Якименко Виктор Викторович, Богдан Надежда Михайловна, Муканова Гульшат Тулеуовна

№ 135 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Ленин к-сі, 99, № 15 орта мектебінің ғимараты

Председатель

Баяханов  Оразбек Дузелович

Заместитель председателя

Досмаганбетова Жумагул Тасболатовна

Секретарь

Елмуратова Арай Балкыбеккызы

Члены комиссии:

Оразбаев Мурат Маратович, Подлиток Инна Анатольевна, Слободян Наталья Вольдемаровна, Медведева Светлана Викторовна, Шиковец Наталия Николаевна, Филькович Дильбар Закировна

№ 136 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Горняков к-сі, 76, № 14 орта мектебінің ғимараты

Председатель

Килимбаев Ерлан Сабитович

Заместитель председателя

Остапчук  Олег Геннадьевич

Секретарь

Морозова Наталия Юрьевна

Члены комиссии:

Сатымова Назгуль Саиновна, Кашникова Людмила Николаевна, Бойко Алексей Юрьевич, Стержанова Надежда Николаевна, Туребаева Каламкас Нагашбаевна, Хаймова Ольга Моисеевна, Торохова Виктория Петровна, Захарова Марина Ильинична

№ 137 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Парк к-сі, 104, № 17 орта мектебінің ғимараты

Председатель

Шопанова Наталья Николаевна

Заместитель председателя

Зюнева Людмила Сергеевна

Секретарь

Медиубаева Гульбаршин Жабраиловна

Члены комиссии:

Янбаева Надежда Витальевна, Ковалева Екатерина Александровна, Жалеева Раушан Минсагитовна, Дынникова Ольга Игоревна, Исмурзина Римма Сериковна, Гостищева Надежда Васильевна, Побережец Наталия Дмитриевна, Щепова Любовь Геннадьевна

№ 138 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Ленин к-сі, 151, Рудный тау-кен технологиялық колледжінің ғимараты

Председатель

Тлеубаев Арман Асыланович

Заместитель председателя

Григорьева Елена Николаевна

Секретарь

Заря Оксана Альбертовна

Члены комиссии:

Прохорова Марина Викторовна, Карташова Наталия Васильевна, Федоренко Анжелика Александровна, Крутикова Дарья Валерьевна, Каруна Татьяна Николаевна, Лобачева Галина Михайловна

№ 139 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Фрунзе к-сі,16, № 21 гимназия ғимараты

Председатель

Шегенов  Рашид Шиндаулетович

Заместитель председателя

Першин Алексей Анатольевич

Секретарь

Тарасенко Валентина Ильинична

Члены комиссии:

Астраханцева Наталья Николаевна, Иванова Наталья Александровна, Аскарова Аклима Арапбаевна, Акмухамбетова Ботагоз Ауезхановна, Смайлова Гулсим Сабитбековна, Кривенко Тамара Юрьевна

№ 140 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Фрунзе к-сі, 16, № 21 гимназия ғимараты

Председатель

Сулеев Бекетай Байназарович

Заместитель председателя

Мухина Надежда Александровна

Секретарь

Грехова Людмила Владимировна

Члены комиссии:

Гаврилец Валентина Васильевна, Жалмухамедова Гульсара Хайдаровна, Пугина Вера Николаевна, Алпысбаева Арайлым Сардарбековна

№ 141 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, 9, № 19 орта мектебінің ғимараты

Председатель

Коньков Андрей Викторович

Заместитель председателя

Поздняков Сергей Константинович

Секретарь

Чуль Людмила Васильевна

Члены комиссии:

Кульбаба Дмитрий Леонидович, Парамбуль Виктор Анатольевич, Горбунова Мария Вадимовна, Байганина Айгуль Багитжановна, Буркутбаева Кульсара Салыковна, Домашева Наталья Алексеевна

№ 142 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Франко к-сі, 32, № 10 мектеп-гимназиясы ғимараты

Председатель

Масабаев Сапар Владимирович

Заместитель председателя

Кильдишев Сергей Александрович

Секретарь

Горбунова Татьяна Владимировна

Члены комиссии:

Гетц Павел Владимирович, Нуржакупова Гульнар Маликовна, Гиндуллин Фарид Раисович, Хованская Марина Викторовна, Золотарева Евгения Сергеевна, Дёмин Иван Сергеевич

№ 143 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Франко к-сі, 32, № 10 мектеп-гимназиясы ғимараты

Председатель

Шестак Вячеслав Евгеньевич

Заместитель председателя

Тищенко Вячеслав Сергеевич

Секретарь

Докина Татьяна Андреевна

Члены комиссии:

Ключко Виктор Вадимович, Обухова Любовь Васильевна, Кузнецов Виктор Михайлович, Макенова Салтанат Булатовна, Кожахметов Анвар Бактыбаевич, Салько Оксана Юрьевна

№ 144 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, 34, Рудный әлеуметтік-гуманитарлық колледжінің ғимараты

Председатель

Бикенов Мурат Алексеевич

Заместитель председателя

Маковская Елена Анатольевна

Секретарь

Зайцева Галина Викторовна

Члены комиссии:

Голишко  Оксана Владимировна, Кистаубаева Райхан Нургужевна,  Карина Роза Куанышевна, Тлебаева Гульмира Амангельдиновна, Оразов Алмат Хамидоллаұлы, Балаклеенко Ольга Михайловна, Раимбаев Жанкожа Еркасымович, Кушнер Тереза Николаевна

№ 145 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Комсомол даңғ., 15, № 18 орта мектебінің ғимараты

Председатель

Солоха Сергей Николаевич

Заместитель председателя

Исмагулов Канат Сейдахметович

Секретарь

Винокурова Марина Валентиновна

Члены комиссии:

Каукенов Серикбай Амамбаевич, Худеньких Александр Валентинович , Дроздова Нина Ивановна, Баймухамбетов Максот Мухамеджанович, Вышегородцев Виктор Викторович, Оксененко Татьяна Александровна, Феляева Лиза Низимовна, Досмухамбетова Асима Кайдаровна

№ 146 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, 63, № 12 орта мектебінің ғимараты

Председатель

Шаповалов Владимир Павлович

Заместитель председателя

Кузмин  Сергей Андреевич

Секретарь

Валеева Эльвира Хазинуровна

Члены комиссии:

Бисенбаева Бакытгуль Асылбековна, Байрачная Елена Николаевна, Рустамова Инна Низамиевна, Гупалов Сергей Владимирович, Темирбулатов Руслан Серикбаевич, Пенькова Галина Алексеевна, Осипова Гулбану Жумагазиевна, Хамит Бейбіт Аңсағанұлы

№ 147 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Комсомол даңғ., 24, № 5 гимназия ғимараты

Председатель

Подлиток Алексей Александрович

Заместитель председателя

Бабич Владимир Петрович

Секретарь

Козенкова Виктория Анатольевна

Члены комиссии:

Григорьев Алексей Евгеньевич, Лузан Татьяна Викторовна, Бегалинова-Исабаева Ажар Кадровна, Канешова Саулеш Кажмукановна, Ибрагимов Мансур Алтынбекович, Исмагулова Айжамал Батымбаевна

№ 148 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Комсомол даңғ., 24, № 5 гимназия ғимараты

Председатель

Пичин Сергей Анатольевич

Заместитель председателя

Байгубенова Венера Талгатовна

Секретарь

Шлыкова Любовь Михайловна

Члены комиссии:

Баяхметова Айгуль Ахметбековна, Ларионова Руслана Владимировна, Лесняк  Олеся Сергеевна, Блинова Анастасия Михайловна

№ 149 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Корчагин к-сі, 153, № 7 мектеп-гимназиясы ғимараты

Председатель

Қасабек      Гүлназ Бертайқызы

Заместитель председателя

Бекбулатова Балкадиша Тишбаевна

Секретарь

Мизанова Актамак Холдасовна

Члены комиссии:

Бейсенова Ляззат Токушевна, Леонов Сергей Александрович, Абилова Гульсым Консултановна, Джарменова Сыргагуль Жолмурзаевна, Махамбетова Коркем Манарбековна, Чишкала Светлана Ивановна

№ 150 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, 52, РИИ оқу корпусының ғимараты

Председатель

Жумагалиева Айгуль Батырхановна

Заместитель председателя

Торетаев Медет Өмірзақұлы

Секретарь

Хасанова Салтанат Балгабаевна

Члены комиссии:

Искаков Рустем Жанбыршыулы, Тулегенова Жанылсын Булатбековна, Никитин Сергей Викторович, Калюга Лариса Викторовна, Мандрова Ирина Владимировна

№ 151 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, 76, № 4 мектеп-лицей ғимараты

Председатель

Борисова Наталия Геннадьевна

Заместитель председателя

Митюшникова Ольга Валентиновна

Секретарь

Бухвалова Ольга Леонидовна

Члены комиссии:

Лингис Евгения Витаутасовна, Карпушина Оксана Александровна, Чиркина Людмила Владимировна, Гориленкова Наталия Александровна, Гаркуша Геннадий Кузьмич, Овсиенко Ирина Сергеевна, Дюсенгулов Данияр Талгатович, Капитанова Ольга Михайловна

№ 152 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, 76, № 4 мектеп-лицей ғимараты

Председатель

Тупкало Александр Петрович

Заместитель председателя

Купряшкина Алена Вениаминовна

Секретарь

Антонова Галина Ивановна

Члены комиссии:

Тимонина Ольга Георгиевна, Лобачёва Марина Егоровна, Альбекова Мадина  Толубаевна, Карпик Елена Александровна, Турлыбекова Ирина Юрьевна, Сытько Ирина Владимировна, Старкова Фирая Бариевна, Сахарчук Елена Николаевна

№ 153 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, 76, № 4 мектеп-лицей ғимараты

Председатель

Салтенов Серик Сактаганович

Заместитель председателя

Аскаров Галымхан Жакияулы

Секретарь

Малахова  Наталия Борисовна

Члены комиссии:

Мустафина Гулнар Карсакбаевна, Неманихина Людмила Петровна, Маканова Айшагуль Исмагиловна, Шиляев Сергей Александрович, Сагайдак Виктория Сергеевна, Мамбеталина Ботагоз Адильбековна

№ 154 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Корчагин к-сі, 168, № 3 орта мектебінің ғимараты

Председатель

Сулейменов Азамат Шамшигенович

Заместитель председателя

Смирнова Елена Анатольевна

Секретарь

Туржанова Бекзада Маратовна

Члены комиссии:

Кинаятов Мадияр Ерланович, Жайманова Алия Муратбековна, Дельмухамбетов Танаткан Мухамбетович, Витошкина Анастасия Михайловна, Банникова Кристина Валерьевна, Васяева Валерия Вячеславовна, Альмухамедова Лаззат Джангильдиевна,  Стрельникова Ольга Петровна

№ 155 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Корчагин к-сі, 168, № 9 бастауыш мектебінің ғимараты

Председатель

Щербина Владимир Васильевич

Заместитель председателя

Семёнова Анжелика Александровна

Секретарь

Хайдук Светлана Геннадьевна

Члены комиссии:

Тарасова Оксана Викторовна, Просоедова Юлия Андреевна, Нусипбекова Гульбахыт Шаяхметовна, Русина Людмила Васильевна, Кустова Наталья Григорьевна, Колонтаева Светлана Александровна, Ткач Татьяна Владимирова,  Волосинко Евгения Викторовна

№ 156 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Корчагин к-сі, 168, № 3 орта мектебінің ғимараты

Председатель

Сарсикеев Серик Бахиткалиевич

Заместитель председателя

Борисов Денис Арнольдович

Секретарь

Гоцуляк Ольга Владимировна

Члены комиссии:

Туфатулин Даулет Муратович, Петренко Игорь Владимирович, Баймаганбетов Ербол Тулегенович, Калакпасова Гульжан Аманжоловна, Резчикова Татьяна Анатольевна, Ахонен Татьяна Александровна, Прохорова Наталья Николаевна, Волкова Галина Ивановна

№ 157 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қашар к., 1 шағынаудан, 26/1, № 1 Қашар орта мектебінің ғимараты

Председатель

Жежа Наталья Ивановна

Заместитель председателя

Делерт Евгений Владимирович

Секретарь

Андреева Кристина Сергеевна

Члены комиссии:

Сакимова Майра Куанышбаевна, Кац Елена Павловна, Сындарбекова Акжунис Нагметовна, Баянова Гульфия Руслановна

№ 158 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қашар к., 2 шағынаудан, 73/2, № 2 Қашар орта мектебінің ғимараты

Председатель

Клевцур Татьяна Викторовна

Заместитель председателя

Сумжанов Руслан Русланович

Секретарь

Панченко Татьяна Васильевна

Члены комиссии:

Мищенко Алёна Александровна, Журкабаева Карлыгаш Жумагуловна, Сәбденбекова Ұлбосын Жәнібекқызы, Ерденова Асель Бисембаевна, Кептербекова Гулдағын Кептербекқызы, Пономаренко Анна Викторовна

№ 159 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қашар к., 1 шағынаудан, 1/1, Қашар к. «Юность»  мәдениет үйінің ғимараты

Председатель

Кац Сергей Иванович

Заместитель председателя

Афанасова Фарида Наильевна

Секретарь

Ивченкова Наталья Валерьяновна

Члены комиссии:

Оленчук Елена Николаевна, Маханбетова Индира Маратбековна, Круглова Ирина Леонидовна, Кулманова Гулжан Парахатовна, Аубакирова Асель Курмангазыевна, Неводничая Татьяна Сергеевна, Кулешова Наталья Дмитриевна, Русских Галина  Ильинична

№ 160 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қашар к., 2 шағынаудан, 70А, Қашар к., № 11 кітапхана-филиалының ғимараты

Председатель

Важенин Юрий Афанасьевич

Заместитель председателя

Потапенко Александр Николаевич

Секретарь

Снесарь Наталья Петровна

Члены комиссии:

Бондарь Лариса Николаевна, Шайхыстанова Ботакоз Бейбитовна, Лебедева Галина Викторовна, Козлова Марина Николаевна

№ 161 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Горняцк к., Сәтпаев к-сі, 24, Горняцк кенті әкімі аппаратының ғимараты

Председатель

Исмаилов Серик Жумагалиевич

Заместитель председателя

Бошыкова Жанар Жандарбековна

Секретарь

Буркитбаева Айна Тюлюуовна

Члены комиссии:

Головня Лариса Георгиевна, Рожкова Галина Александровна

№ 162 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Перцев а., Юбилейная к-сі, 38, Перцев негізгі мектебінің ғимараты

Председатель

Шаренкова Татьяна Федоровна

Заместитель председателя

Мустафина Шолпан Ермековна

Секретарь

Беркутова Наталья Матвеевна

Члены комиссии:

Таужанова Алия Зинелевна, Щепова Ираида Анатольевна

№ 163 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Железорудная стансасы к., Садовая к-сі, 16, Железорудная стансасының № 20 негізгі мектебінің ғимараты

Председатель

Атабаева Динара Хамитовна

Заместитель председателя

Карина Рауия Кереевна

Секретарь

Николаева Юлия Викторовна

Члены комиссии:

Слива Наталия Николаевна, Сергеева Нина Михайловна

№ 164 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Котельная к-сі, 2, «Рудненский завод металлоконструкций Имсталькон» ЖШС ғимараты

Председатель

Рябуха Николай Кириллович

Заместитель председателя

Сактаганова Алтынгул Баязитовна

Секретарь

Павлышина Ольга Александровна

Члены комиссии:

Сармурзина Жадра    Сундетбаевна, Шундрик Валентина Платоновна

№ 165 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., 50 лет Октября к-сі, 63, № 12 орта мектебінің ғимараты

Председатель

Косторная Татьяна Трофимовна

Заместитель председателя

Шамуратов Нурлан Закирадинович

Секретарь

Петрова Людмила Альфонасовна

Члены комиссии:

Камбаров Мади Куанышбекович, Сулейменова Кралай Сагимбаевна, Халтурина Евгения Сергеевна, Петрова Татьяна Валерьевна, Сабитбекова Диана Ерлановна, Өмірсейтова Салтанат Ерсайынқызы

№ 166 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Мир к-сі, 117, Рудный құрылыс және көлік колледжінің ғимараты

Председатель

Юрчук Юрий Викторович

Заместитель председателя

Остапенко Евгения Александровна

Секретарь

Виниченко Айна Анатольевна

Члены комиссии:

Степанова Нина Борисовна, Кондрашина Светлана Александровна, Ященко Светлана Николаевна, Батырбекова Шолпан Нурлыбековна

№ 167 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Мир к-сі, 117, Рудный құрылыс және көлік колледжінің ғимараты

Председатель

Рыспаев Мурат Тулегенович

Заместитель председателя

Овсянников Артем Александрович

Секретарь

Нурмагамбетова  Айгуль Аманжоловна

Члены комиссии:

Халявка Марина Сергеевна, Иванов Евгений Васильевич, Жаилганов Ерлан Аманжолович, Жакабаева Оксана Владимировна

№ 168 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Комсомол даңғ., 15, № 18 орта мектебінің ғимараты 

Председатель

Масловский Андрей  Сергеевич

Заместитель председателя

Исаев Виктор Александрович

Секретарь

Иодис Екатерина Михайловна

Члены комиссии:

Ивнева Лариса Викторовна, Коннова Людмила Николаевна

№ 169 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., 40 лет Октября к-сі, 5, Балалар көркем сурет мектебінің ғимараты

Председатель

Дмитриева Лариса Геннадьевна

Заместитель председателя

Кузембаева Жанна Сериковна

Секретарь

Синюкевич Галина Алексеевна

Члены комиссии:

Надеина Галина Петровна, Оклей Елена Владимировна,  Ефимова Марина Сергеевна, Канешова Айман Кайсаркызы

№ 170 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Дзержинский к-сі, 19, № 1 орта мектебінің ғимараты

Председатель

Кидрасов Роман Владимирович

Заместитель председателя

Осорина Галина  Анатольевна

Секретарь

Березуцкая Наталия Николаевна

Члены комиссии:

Кара  Ирина Юрьевна, Естафеев Сергей Владимирович, Галиева Гулмира Равильевна, Сейтхасимова Слушаш Аттаровна

№ 171 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., 40 лет Октября к-сі, 5, Балалар көркем сурет мектебінің ғимараты

Председатель

Усенов Нейль Серикбаевич

Заместитель председателя

Рыженков Константин Сергеевич

Секретарь

Перепёлкина Ольга Евгеньевна

Члены комиссии:

Масюк Александр Николаевич, Садирбаев Абай Асилханович, Залётова Татьяна Николаевна, Жусупова Мадина Асыгатовна, Пшонко Ольга Львовна, Манарбек Ернұр Қайратұлы

№ 172 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Ленин к-сі, 73, № 2 гимназия ғимараты

Председатель

Герасимов Дмитрий Николаевич

Заместитель председателя

Харитонов Евгений Владимирович

Секретарь

Шамшурина Валентина Васильевна

Члены комиссии:

Кутлугильдин Рустам Рахимович, Хажиева Каролина Александровна, Почухайлова Оксана Анатольевна, Арефьева Людмила Михайловна

№ 173 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Комсомол даңғ., 49, Рудный қалалық ауруханасының ғимараты

Председатель

Шелубаев Вячеслав Викторович

Заместитель председателя

Жакабаев Артем Вадимович

Секретарь

Шаульская Светлана Викторовна

Члены комиссии:

Брусловец Наталья Геннадьевна, Шнайдер Татьяна Владимировна

№ 176 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Парк к-сі, 51, Рудный бөлімшесі Қостанай облыстық туберкулезге қарсы диспансері  ғимараты

Председатель

Оспанова Муслима Сакеновна

Заместитель председателя

Карпыкова Зауре Хауезкановна

Секретарь

Мурзатаева Айгуль Капезовна

Члены комиссии:

Сулейменова Дамеш Шаныкуловна, Нурпейсова Жанерке Куанышовна

№ 177 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қашар к., № 1 шағынаудан, 44, Қашар қалалық ауруханасының ғимараты

Председатель

Зацепин Александр Александрович

Заместитель председателя

Зацепина Мария Степановна

Секретарь

Гец Ольга Михайловна

Члены комиссии:

Пилюга  Светлана Николаевна, Перепичко Надежда Зиновьевна

№ 849 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Рудный қ., Парк к-сі, 45, № 1 Рудный арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығының ғимараты

Председатель

Соколова Любовь Александровна

Заместитель председателя

Петровскова Айжан Мубараковна

Секретарь

Файзуханова Сабина Ильдаровна

Члены комиссии:

Есенова Асемай Жайлхановна, Полещук София Михайловна

Дауыс беру 2019 жылғы 9 маусымдағы сағат 7.00-ден 20.00-ға дейін болады. 

Рудный қалалық аумақтық сайлау

комиссиясының төрағасы                                                                                                              Ю.Ф. Нагерняк

 

* * * * * 

БАСПАСӨЗ - РЕЛИЗІ

Рудный қаласы әкімінің «Әкімнің 2018 жылғы 28 мамырдағы №7

«Рудный қаласында сайлау учаскелерін құру туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімінің жобасына  

Рудный қаласы әкім аппаратымен Рудный қаласы әкімінің «Әкімнің 2018 жылғы   28 мамырдағы №7 «Рудный қаласында сайлау учаскелерін құру туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімінің жобасы әзірленді.

Аталған жобаны әзірлеудің мақсаты әкімнің шешімін қолданыстағы заңнамаға сәйкестендіру болып табылады.

Жоба «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабына  сәйкес және «Қазақстан Республикасындағы  жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабына сәйкес әзірленді.

Аталған нормативтік құқықтық актінің жобасы - Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Қостанай облысының туберкулезге қарсы диспансері» КМК, Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Қашар қалалық ауруханасы» КМК,  № 174 сайлау учаскесі алынып тасталуын,  Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Рудный перинаталдық орталығы» КМК қызметін тоқтатуына байланысты   № 850 сайлау учаскесі алынып тасталуын,   Қостанай облысы әкімдігі жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының «№ 2 Рудный арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы»  КММ жарғылық қызметінің өзгеруіне  байланысты  қайтадан тіркеуден өтулеріне орай,  атауларының өзгеруін көздейді.

Шешім жобасы әлеуметтік-экономикалық және құқықтық салдарды көздемейді,

Шешім жобасы ашық нормативтік құқықтық актілердің https://legalacts.egov.kz/npa/view?id=2011011.интернет-порталында орналастырылған:

 

 * * * * *

Әкімнің 2018 жылғы 28 мамырдағы №7 «Рудный қаласында сайлау учаскелерін құру туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы»  

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының          23-бабына  сәйкес және «Қазақстан Республикасындағы  жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы  23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабына сәйкес, Рудный қалалық сайлау комиссиясымен келісім бойынша ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫМ: 

1. Рудный қаласы әкімінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 7 «Рудный қаласында сайлау учаскелерін құру туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде  № 7894 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін: көрсетілген шешімнің «Рудный қаласының аумағындағы сайлау учаскелері» деген 1- қосымшасында:
 «№ 176 сайлау учаскесі», «№ 177 сайлау учаскесі» деген бөлімдері мынадай редакцияда жазылсын:
«№ 176 сайлау учаскесі Рудный қаласының шекараларында: Парк көшесі, № 51 үй, «Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Қостанай облыстық туберкулезге қарсы диспансері» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Рудный бөлімшесі.», «№ 177 сайлау учаскесі Қашар кентінің шекараларында: 1-шағынауданы, 44  кұрылыс,  Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Қашар қалалық ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.»;
«№ 174 сайлау учаскесі», «№ 850 сайлау учаскесі» деген бөлімдері алынып тасталсын. 2 2. «Рудный қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің  аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түріндегі көшірмесін «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы  мемлекеттік кәсіпорнына  ресми жариялау  және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін  жіберілуін;
3) осы шешімді  ресми жарияланғанынан кейін Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы  шешімнің   орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің аппарат басшысына  жүктелсін.
4. Осы шешім  алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Рудный қаласының әкімі                                                                                                                 Б. Ғаязов


«КЕЛІСІЛДІ»

Рудный қалалық сайлау

комиссиясының төрағасы

________________ Ю. Нагерняк


хат жіберу