Статистика блога
196
Записей
2593
Обращений
113016
Посетителей
Областные Управления
(финансируемые из местного бюджета)
Областные управления и департаменты
(финансируемые из республиканского бюджета)

Доска почёта

Рудный қаласы әкімінің

2017 жылғы 11 тамыздағы

№ 116-нқ өкімімен бекітілген

Қалалық Құрмет тақтасына енгізу үшін

азаматтар тізімі

1.

Вадим Петрович Вайгель

«Лидер – 2010» ЖШС слесарь-жөндеушілер бригадирі

2.

Тамара Иосифовна Вахрушева

Қалалық ардагерлер кеңесі президиумінің мүшесі

3.

Лира Гадыльяновна Гарипова

«ҚТЖ жүк тасымалы» АҚ Қостанай облысы жүк тасымалдау бөлімшесінің Железорудная стансасы филиалының бас маманы

4.

Ольга Алексеевна Грищенко

«Рудный қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ секторының меңгерушісі

5.

Марина Николаевна Данильченко

«Рахат» МКК көгалдандыру цехының шебері

6.

Айнат Өмірқұлқызы Есжанова

Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Рудный қалалық балалар ауруханасы» КМК педиатр дәрігері

7.

Есен Ермұхаметұлы Жетпісбаев

«Рудный индустриалық институты» шаруашылық жүргізу құқығындағы РМК Энергетика және ақпараттық жүйелер факультеті деканының орынбасары

8.

Лидия Юрьевна Журавлева

1Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысы ішкі істер департаментінің Рудный қаласы ішкі істер басқармасы» ММ криминалдық полиция бөлімінің аға жедел уәкілі

     9.

Татьяна Алексеевна Жукова

Рудный қалалық сотының жетекші маманы

10.

Валентина Нұғманқызы Қонқабаева

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Рудный политехникалық колледжі» КМҚК жоғары санаттағы қоғамдық пәндер оқытушысы

11.

Людмила Васильевна Крохина

Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Рудный балалар үйі» КММ аға медициналық бикесі

12.

Эдмунд Рубинович Матушинский

«Жас-Қанат 2006» ЖШС бас технологы

13.

Наталия Ивановна Олейничук

«ССКӨБ» АҚ кен дайындау және байыту фабрикасы техникалық бөлімінің бастығы

14.

Сайран Еспайқызы Өміржанова

Рудный қаласы әкімдігінің «№ 15 орта            мектебі» КММ биология пәнінің мұғалімі

15.

Ольга Михайловна Пигасова

Қалалық ардагерлер кеңесінің мүшесі

16.

Сергей Павлович Сергеев

Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Рудный перинаталды орталығы» КМК гинекология бөлімінің меңгерушісі

17.

Николай Иванович Соломин

«ССКӨБ» АҚ басқармасы Геологиялық қызметінің бас геологы

18.

Айнұр Әзірханқызы Оразбаева

Рудный қаласы әкімдігінің «Рудный қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» ММ бас маманы

19.

Аслан Бауыржанұлы Өтебаев

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Рудный музыкалық колледжі» КМҚК арнайы пәндер оқытушысы

20.

Николай Николаевич Федоренко

Қостанай облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының «№ 3 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» ММ шорт-трек бойынша жаттықтырушысы

21.

Алексей Анатольевич Челяпин

«Рудныйсоколовстрой» АҚ энергия шаруашылығының бастығы

22.

Татьяна Васильевна Чернова

«Фирма «Арасан» ЖШС Рудный филиалы» филиалының технологиялық цехының бастығы

23.

Ғабдоллин Сәркейұлы Шертаев

«ССКӨБ» АҚ металл прокаттау зауыты электр болат балқыту цехының отқа төтеп берушісі

24.

Наталья Ивановна Юдина

Рудный қаласы әкімдігінің «Рудный қалалық білім бөлімі» ММ басшысының орынбасары

Отправить письмом